O nas

Kochamy jeść! Dobrze i zdrowo!  Poprzez popularyzację wiedzy z zakresu żywienia oraz własny przykład staramy się pomagać innym dokonywać właściwych wyborów żywieniowych. Promując zdrowy styl życia zwracamy uwagę na znaczenie diety, najlepiej niskoprzetworzonej oraz na wysiłek fizyczny, który nie tylko pozwala dobrze wyglądać nago ale jest najlepszym lekiem na większość problemów XXI w. Oprócz szkoleń żywieniowych, współpracujemy ze sportowcami oraz osobami aktywnymi fizycznie, firmami cateringowymi oraz innymi podmiotami z zakresu „health & fitness”.

Alicja Białowąs

Jestem dietetykiem z wykształcenia i zamiłowania. Specjalizuję się m.in. w żywieniowym wspieraniu leczenia otyłości, chorób metabolicznych (cukrzyca, hipercholesterolemia, dna moczanowe  i inne), chorób jelit (IBS, IBD, SIBO, choroby uchyłkowe jelit i inne), prowadzeniu pacjentów na dietach eliminacyjnych (diety wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe itd), czy wspomaganiu żywieniowym osób aktywnych fizycznie. Swoją wiedzę wciąż poszerzam uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Jestem miłośniczką racjonalnego podejścia do żywienia. We współpracy z podopiecznymi ważne dla mnie jest aby maksymalnie dostosować plany żywieniowe do celu, a także stylu życia. Jako entuzjastka zdrowego żywienia i blogerka kulinarna chętnie proponuję swoje autorskie przepisy, które są smaczne i łatwe w przygotowaniu.

Dawid Białowąs

Doktorant AWFiS Gdańsk w katedrze nauk przyrodniczych, zakładu fizjologii AWFiS Gdańsk, wykładowca akademicki, specjalista ds. żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie, mgr wychowania fizycznego, szkoleniowiec Barbell Group. Trener i utytułowany zawodnik judo (3 Dan), crossfitter, grappler, współautor bloga barbellkitchen.pl, współautor pierwszej polskiej książki nt. diety paleo „Paleo po polsku. Dieta współczesnego jaskiniowca”. Doświadczenie zawodowe zdobywał poprzez lata pracy w sporcie, ponad 20 letnie doświadczenie zawodnicze i trenerskie w judo, studia magisterskie na AWFiS Gdańsk, podyplomowe studia z Żywienia i Wspomagania Dietetycznego w Sporcie w AWFiS Gdańsk, liczne szkolenia oraz indywidualną pracę z podopiecznymi. Współpracuje z utytułowanymi zawodnikami polskiej sceny MMA, crossfiterami oraz innymi sportowcami.

Współpraca

W celu nawiązania współpracy, zapraszamy do kontaktu:

info@barbellkitchen.pl

721 097 757 (Alicja)

605 405 050 (Dawid)

Współpraca w zakresie konsultacji dietetycznych – patrz zakładka DIETA -> http://barbellkitchen.pl/dieta/