Indywidualna współpraca

mgr Dawid Białowąs (Gdynia i online) diety oraz treningi

– specjalista ds. żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie, mgr wychowania fizycznego ze specjalizacją trenerską w judo (III dan, purpurowy pas bjj), doktorant katedry nauk przyrodniczych, zakładu fizjologii AWFiS Gdańsk, asystent w zakładzie Fitnessu i sportów siłowych, wykładowca akademicki (żywienie w sporcie).

Współpracuje z osobami aktywnymi (zarówno amatorami i profesjonalistami) pod kątem redukcji masy ciała, poprawy wydolności, żywienia okołotreningowego, budowania masy mięśniowej, edukacji żywieniowej.


mgr Alicja Białowąs (Gdynia i online)

– dietetyk – z wykształcenia i zamiłowania. Specjalizuję się m.in. w żywieniowym wspieraniu leczenia otyłości, chorób metabolicznych (cukrzyca, hipercholesterolemia, dna moczanowe  i inne), chorób jelit (zespół jelita drażliwego, choroby zapalne jelit), prowadzeniu pacjentów na dietach eliminacyjnych, czy wspomaganiu żywieniowym osób aktywnych fizycznie.

Jestem miłośniczką racjonalnego podejścia do żywienia. Swoją wiedzę wciąż poszerzam uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Moim zawodowym celem jest maksymalne dostosowanie planów żywieniowych do celu, a także stylu życia moich podopiecznych. Jako entuzjastka zdrowego żywienia i blogerka kulinarna chętnie proponuję swoje autorskie przepisy, które są smaczne i łatwe w przygotowaniu.


Kontakt

Dawid 605 40 50 50, bialowasdawid@gmail.com,

Alicja – 721 097 757, info@barbellkitchen.pl.

Przed spotkaniem prosimy o:

  • wypełnienie kwestionariusza (Excel, Macoraz kontakt telefoniczny 605405050
  • dostarczenie podstawowych, w miarę aktualnych badań jak lipidogram i morfologia krwi (proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia tych badań)

Miesięczna współpraca obejmuje konsultację, 7 dniowe indywidualne menu, dostosowane do upodobań i stylu życia klienta, dobór suplementów (jeśli potrzebne), analiza badań laboratoryjnych, kontrolę zmian oraz możliwe poprawki w jadłospisie.

Koszt współpracy:

  • Konsultacja dietetyczna: 150zł
  • Jadłospis: 150zł (przy rozpoczęciu współpracy wymagana jest wcześniejsza konsultacja – pakiet)
  • Kontrola: 50zł/wizyta
  • Pakiet (miesięczna współpraca – konsultacja, jadłospis, kontrola) – 250zł
  • Pakiet para (miesięczna współpraca dla par) – 400 zł
  • Pakiet 3 miesiące (co miesiąc nowy 7 dniowy jadłospis, 2 konsultacje w miesiącu, poprawki do jadłospisów – 650 zł
  • Trening personalny w Studiu, w Gdyni – 100zł/godz

Poradnia oraz studio treningu personalnego mieści się w Gdyni, na ul. Bp. Dominika 10 (wejście obok apteki, od strony Alei Zwycięstwa). Mapa