Alicja Białowąs - dietetyczka

Dietetyk z wykształcenia i zamiłowania. Specjalizuję się m.in. w żywieniowym wspieraniu leczenia otyłości, chorób metabolicznych (cukrzyca, hipercholesterolemia, dna moczanowe  i inne), chorób jelit (zespół jelita drażliwego, choroby zapalne jelit), prowadzeniu pacjentów na dietach eliminacyjnych, czy wspomaganiu żywieniowym osób aktywnych fizycznie. Jestem miłośniczką racjonalnego podejścia do żywienia. Swoją wiedzę wciąż poszerzam uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Moim zawodowym celem jest maksymalne dostosowanie planów żywieniowych do celu, a także stylu życia moich podopiecznych. Jako entuzjastka zdrowego żywienia i blogerka kulinarna chętnie proponuję swoje autorskie przepisy, które są smaczne i łatwe w przygotowaniu.


Dawid Białowąs - dietetyk sportowy

Specjalista ds. żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie, mgr wychowania fizycznego ze specjalizacją trenerską w judo (III dan, purpurowy pas bjj), doktorant katedry nauk przyrodniczych, zakładu fizjologii AWFiS Gdańsk, asystent w zakładzie Fitnessu i sportów siłowych, wykładowca akademicki (WSZ Gdansk, Żywienie w sporcie).

Współpracuje z osobami aktywnymi (zarówno amatorami i profesjonalistami) pod kątem redukcji masy ciała, poprawy wydolności, żywienia okołotreningowego, budowania masy mięśniowej, edukacji żywieniowej.Współpraca online

Współpraca online opiera się o wywiad oraz kontrolę postępów za pomocą prostego i darmowego komunikatora Google Meet. Aby umówić się na konsultację napisz do nas maila lub zadzwoń. Postaramy się o dogodny termin. Podobnie jak we współpracy stacjonarnej, umawiamy się na 2 spotkania w miesiącu. Wcześniej wypełnij kwestionariusz.

Treningi personalne

Wybierz indywidualne podejście, dzięki któremu unikniesz kontuzji i osiągniesz swój cel.

Współpraca obejmuje godzinne sesje treningu ukierunkowanego na odpowiednią rozbudowę masy mięśniowej, celem modelowania najważniejszych cech sylwetki (jak: podniesienie pośladków, wyprostowanie klatki piersiowej czy ukazanie mięśni brzucha) oraz zmniejszenie tkanki tłuszczowej.

Treningi odbywają się w naszym kameralnym studio w Gdyni  lub w okresie letnim na świeżym powietrzu.

Proponuję treningi 1 na 1 (100zł/godz.), z parami (130zł/godzinę  lub kompleksowy program treningowo-dietetyczny zawierający

Pakiet 8 treningów + prowadzenie dietetyczne w miesiącu (1200zł). 

Zobacz rezultaty naszych klientów i dołącz do nich!

Wybierz najdogodniejszy plan dla siebie

 

Konsultacja

150zł

Konsultacja trwa godzinę i może odbyć się zarówno w gabinecie jak i online. Zapraszamy do kontaktu.

 

Współpraca miesięczna

300zł

Współpraca obejmuje 2 konsultacje w miesiącu oraz indywidualny 7 dniowy jadłospis wraz z listą zakupową.

 

Współpraca 3 miesięczna

800zł

Pakiet obejmuje 3 miesiące współpracy. W każdym miesiącu spotykamy się 2 razy na konsultacji oraz przekazujemy nowy jadłospis.

 

Współpraca dla par

500zł

Współpraca obejmuje 2 konsultacje w miesiącu oraz indywidualne 7 dniowe jadłospisy wraz z listą zakupową.

Adres poradni

Poradnia mieści się na parterze, po przeciwnej, w stosunku do parkingu, stronie budynku. Tuż obok apteki.

Pamiętaj, że jesteś w strefie płatnego parkowania.


Adres

Ul. Bp. Dominika

10, 81-402 Gdynia

Email

info@barbellkitchen.pl