Alicja Białowąs - dietetyczka

Dietetyk z wykształcenia i zamiłowania. Specjalizuję się m.in. w żywieniowym wspieraniu leczenia otyłości, chorób metabolicznych (cukrzyca, hipercholesterolemia, dna moczanowe  i inne), chorób jelit (zespół jelita drażliwego, choroby zapalne jelit), prowadzeniu pacjentów na dietach eliminacyjnych, czy wspomaganiu żywieniowym osób aktywnych fizycznie. Jestem miłośniczką racjonalnego podejścia do żywienia. Swoją wiedzę wciąż poszerzam uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Moim zawodowym celem jest maksymalne dostosowanie planów żywieniowych do celu, a także stylu życia moich podopiecznych. Jako entuzjastka zdrowego żywienia i blogerka kulinarna chętnie proponuję swoje autorskie przepisy, które są smaczne i łatwe w przygotowaniu.


Dawid Białowąs - dietetyk sportowy

Specjalista ds. żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie, mgr wychowania fizycznego ze specjalizacją trenerską w judo (III dan, purpurowy pas bjj), doktorant katedry nauk przyrodniczych, zakładu fizjologii AWFiS Gdańsk, asystent w zakładzie Fitnessu i sportów siłowych, wykładowca akademicki (WSZ Gdansk, Żywienie w sporcie).

Współpracuje z osobami aktywnymi (zarówno amatorami i profesjonalistami) pod kątem redukcji masy ciała, poprawy wydolności, żywienia okołotreningowego, budowania masy mięśniowej, edukacji żywieniowej.Współpraca online

Współpraca online opiera się o wywiad oraz kontrolę postępów za pomocą prostego i darmowego komunikatora Google Meet. Aby umówić się na konsultację napisz do nas maila lub zadzwoń. Postaramy się o dogodny termin. W ramach współpracy umawiamy się na 2 spotkania w miesiącu. Wcześniej wypełnij kwestionariusz.

Zobacz rezultaty naszych klientów i dołącz do nich!

Wybierz najdogodniejszy plan dla siebie

 

Konsultacja

200zł

Konsultacja trwa godzinę i może odbyć się zarówno w gabinecie jak i online. Zapraszamy do kontaktu.

 

Współpraca miesięczna

400zł

Współpraca obejmuje 2 konsultacje w miesiącu oraz indywidualny 7 dniowy jadłospis wraz z listą zakupową.

 

Współpraca 3 miesięczna

1100zł

Pakiet obejmuje 3 miesiące współpracy. W każdym miesiącu spotykamy się 2 razy na konsultacji oraz przekazujemy nowy jadłospis.

 

Współpraca dla par

650zł

Współpraca obejmuje 2 konsultacje w miesiącu oraz indywidualne 7 dniowe jadłospisy wraz z listą zakupową.