KONFERENCJA – PROGRAMOWANIE ZDROWIA

Opis szkoleniaMiejsca i terminy

Mamy zaszczyt poinformować i zaprosić Państwa na konferencję poświęconą zdrowiu dzieci i ich rodziców pt. Programowanie Zdrowia. Konferencja ta stanowi dla nas duże wyzwanie, ze względu na poziom obecnie organizowanych tego typu eventów. Będąc świadomym obowiązków związanych z rodzicielstwem oraz problemów ze zdrowiem pociech postanowiliśmy stworzyć unikatowy plan, nieporuszanych nigdzie indziej tematów. Tematy są po części odpowiedzią na pytania zadawane nam na szkoleniach z "Żywienia dzieci" oraz poprzez fanpage. Widząc szerokie spektrum problemów i wątpliwości związanych z pielęgnacja niemowląt, postępowaniem w wypadku chorób dietozależnych, fizycznej aktywności w trakcie i po ciąży, postanowiliśmy zaprosić samych specjalistów aby przekazana wiedza była jak najbardziej aktualna a metodyka miała praktyczne zastosowanie w życiu słuchaczy, praktyce trenerów czy dietetyków.

Nasz jednodniowy event jest wyjściem dla osób, dla których 2 dniowe konferencje generują duże koszta związane z noclegiem, zwolnieniem z pracy czy opieką nad dziećmi. Jednocześnie chcielibyśmy Państwu pokazać Gdynię, otwarte na innowacje, młode miasto "ze słońca", które leży niecałe 3 godziny jazdy pociągiem od stolicy. Jesteśmy pewni, iż może to być niezapomniany czas dla Państwa i dla nas.

Konferencję dedykujemy: rodzicom oraz osobom starającym się o dziecko, dietetykom, trenerom, lekarzom, studentom oraz wszystkim zainteresowanym poszerzeniem swojej wiedzy z zakresu zdrowia.


Biorący udział będą mogli wysłuchać 7 prelegentów oraz tematów:

  • dr Anny Szumilewicz - Jak ćwiczyć w ciąży by zadbać o zdrowie swoje i dziecka? – zalecenia oparte na efektywności programu treningowego FemFit, badania naukowe oraz rekomendacje z różnych krajów.
  • Dr hab. Jana Mazelę - suplementacja i pielęgnacja noworodka
  • Dr hab. n. med. Tomasz Dangel - Żywienie niskowęglowodanowe i suplementacja w ciąży
  • Dominiki Gier - dziedziczenie oraz postępowanie z chorobami autoimmunizacyjnymi u pacjentów w młodym wieku (teoria i przypadki)
  • Anny Bartnickiej - probiotykoterapia u kobiet w ciąży i noworodków
  • Moniki Skuzy - leczenie oraz wspieranie płodności
  • Moniki Gackowskiej - Dieta oraz postępowanie przy spektrum autyzmu dziecięcego (teoria i przypadki)

Tematy mogą ulec delikatnej modyfikacji.

W trakcie konferencji przewidziane są przerwy kawowe oraz lunch. Uczestnicy dostaną pamiątkowe certyfikaty.


Cena biletu:

  • 299zł bilet grupowy dla 5 osób (ilość miejsc ograniczona)
  • 349zł bilet zwykły
Dane do przelewu: BARBELL GROUP 97 1050 1764 1000 0092 3427 0560

W tytule przelewu KONIECZNIE proszę wpisać: Programowanie zdrowia + imię i nazwisko + e-mail + nr tel.. W ciągu 24 h od zaksięgowania się przelewu prześlemy maila z potwierdzeniem uczestnictwa i fakturą. Jeśli faktura ma być wystawiona na firmę, a nie na płatnika przelewu, poprosimy o informację z danymi drogą mailową.

Miejsce:

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia.

Wydarzenie: facebook

Strona konferencji: www.programowaniezdrowia.pl
Informacja dla wystawców:
Jeśli jesteś zainteresowany wystawieniem stoiska, podczas trwania konferencji lub chcesz dorzucić swoją reklamę lub sample do paczki, którą przekażemy uczestnikom do naszych toreb konferencyjnych – zapraszam do składania ofert info@barbellkitchen.pl.