Ostatnie przepisy

Sorbet truskawkowy

    To już kolejny przepis na banalnie proste lody truskawkowe. Poprzedni: http://barbellkitchen.pl/wp461/przepis/36-paleo-lody-sorbet-truskawkowy/ Różnica między dzisiejszymi lodami, a tymi proponowanymi wcześniej jest znacząca – te dzisiejsze możecie zjeść od razu! Na poprzednie trzeba czekać. A kiedy upał Wam doskwiera i macie czytaj dalej.

Omlet czekoladowy

    Przepis na omlet już się pojawił na blogu wcześniej (-> http://barbellkitchen.pl/wp461/przepis/128-omlet-owocowy-z-wiorkami/). I w zasadzie każdy kolejny jaki wjeżdża na nasz stół jest wariacją tej podstawowej wersji. Zmieniamy w nim tylko dodatki, w zależności od naszych aktualnych #widzimisię 😉 Dzisiaj czytaj dalej.

Fit budyń – 4 wersje

  Hallo! Czy są tu jacyś rodzice? Pytam, bo ten wpis dedykuję szczególnie Wam. Przygotowując się do kolejnego przepisu, zastanawiałam się co wrzucić tym razem – mięcho, sałatkę, ciasto? Moje myśli krążyły w mojej głowie, gdy tymczasem mieszałam garnek z czytaj dalej.

Zupa Kartoflanka

Wybaczcie mi absencję na blogu, sesja na studiach wyjęła mnie z życia. Czasu nawet na gotowanie brakuje. Dlatego dzisiaj „poor version” – zupa kartoflanka! Ale niech Was nie zwiedzie nazwa, bo danie jest bardzo energetyczne i odżywcze! Wszakże zupę przygotowuję czytaj dalej.