O nas

nasze-zdjecie

Kochamy jeść! Dobrze i zdrowo! Jesteśmy fanami życia w stylu Paleo od początku tego trendu w Polsce. Poprzez popularyzację wiedzy z zakresu żywienia staramy się pomagać innym dokonywać właściwych wyborów żywieniowych i zmieniać styl życia. Niszczymy stereotypy “zdrowych diet 1000 kalorii opartych na ziarnach”, promując neopaleolityczną bezglutenową kuchnię. Wielokrotnie przekonywaliśmy się, że jakość i gęstość odżywcza stoi ponad ilością a wysiłek fizyczny nie tylko pozwala dobrze wyglądać nago ale jest najlepszym lekiem na większość problemów XXI w.

Alicja Białowąs

studentka dietetyki, doskonała kucharka, współautorka pierwszej polskiej książki o paleo – „Paleo po polsku. Dieta współczesnego jaskiniowca” (wyd. Dragon 2016), oraz współautorka bloga barbellkitchen.pl. Wiedzę z zakresu żywienia wykorzystuje w kuchni przygotowując pyszne, zdrowe i proste w przygotowaniu potrawy. Alicja jest również współautorką menu Paleo dla Cateringu Rukola oraz jesiennego menu dla dzieci. Człowiek organizacja, jej drugie imię to Logistyka:) Mnogość obowiązków sprytnie pakuje w 24 godzinną dobę. Jako mama energicznej dwulatki zwraca szczególną uwagę na żywienie dzieci. Jak na magister Filmoznawstwa przystało relaksuje ją dobre autorskie kino europejskie (oglądane najlepiej w ciepłych kapciach w towarzystwie zdrowych przekąsek;)) oraz rekreacyjne podrzucanie sztang.

Dawid Białowąs

specjalista ds. żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie, mgr wychowania fizycznego, szkoleniowiec Barbell Group. Zwolennik holistycznego podejścia do żywienia i kultury fizycznej. Trener i utytułowany zawodnik judo (3 Dan), crossfitter, grappler, współautor bloga barbellkitchen.pl, współautor pierwszej polskiej książki nt. diety paleo „Paleo po polsku. Dieta współczesnego jaskiniowca”. Doświadczenie zawodowe zdobywał poprzez lata pracy w sporcie, ponad 20 letnie doświadczenie zawodnicze i trenerskie w judo, studia magisterskie na AWFiS Gdańsk, podyplomowe studia z Żywienia i Wspomagania Dietetycznego w Sporcie w AWFiS Gdańsk, liczne szkolenia oraz indywidualną pracę z podopiecznymi. Współpracuje z utytułowanymi zawodnikami polskiej sceny MMA, crossfiterami oraz innymi sportowcami. Prywatnie, szczęśliwy mąż i ojciec, oraz wielki fan Dragon Ball’a.