Dołącz do BarbelLove’go wyzwania i stań się najlepszą wersją siebie!

Dzięki naszemu programowi osiągniesz długotrwałe wyniki.

 

Aby zdążyć z przemianą do Świąt zaczynamy od 21 września!

Treningi

Sesje treningowe będę ukierunkowane na redukcję tkanki tłuszczowej oraz modelowanie sylwetki.  Pracować będziesz na cięższe własnego ciała. Odbywać się będą online, w zamkniętej grupie, 2 razy w tygodniu (wtorki i czwartki o godz 15:00) i będą możliwe do odtworzenia w ciągu 48 kolejnych godzin. Do ich realizacji wystarczy Ci mata fitness oraz kawałek pokoju. Gwarantujemy, że Marek wyciśnie z Ciebie siódme poty!

Dieta

Zajmą się Tobą Alicja i Dawid. Otrzymasz zróżnicowany, dopasowany do Twojego celu i stylu życia jadłospis z listą zakupową. Przygotowanie planu poprzedzone zostanie wcześniejszą konsultacją aby jak najbardziej dopasować go do Ciebie. Będą dopytywali Cię o postępy i oczekiwali szczerego feedbacku. Łącznie w 3 miesięcznym wyzwaniu otrzymasz 3 siedmiodniowe jadłospisy i możliwość konsultacji na każdym etapie. 

Osiągnij swój cel, bez efektu jojo

Pomożemy Ci wyrobić zdrowe nawyki, dzięki którym poradzisz sobie w trudnych sytuacjach. Treningi zrealizujesz w dowolnym dla siebie czasie.

Elastyczny program dla każdego

Nasze treningi będą możliwe do realizacji w późniejszym czas, jeśli nie zdążysz na live’a. Dietę dopasujemy do stylu życia i wygodnych pór na jedzenie.

Trzy miesiące systematycznej pracy

To czas realnej przemiany. Bez gubienia mięśni czy stosowania głodówek. Zaskocz Nowy Rok i zrealizuj postanowienia już teraz!

Grupa wsparcia

W trakcie wyzwania będziesz mieć dostęp do zamkniętej grupy, gdzie będziemy odpowiadali na Twoje pytania. Będzie to też miejsce tematycznych live’ów.

Marek Gunia

Marek jest trenerem personalnym ale również treningu funkcjonalnego, oraz trenerem CrossFit level 2. Od 16 lat pracuje z podopiecznymi w różnym wieku i o bardzo zróżnicowanych potrzebach. 
Często łączy swoją wiedzę anatomiczną z ludzką psychiką, która bardzo często powoduję napięcia mięśniowe. Jest trenerem, który potrafi na wiele sposobów zmieniać ćwiczenia, aby nadal założenia treningu były spełniane. Jest również twórcą treningów w dawnym klubie Barbell Club, gdzie odbywały się „wyzwania 10kg”. Uczestnicy pod opieką treningową i dietetyczną ćwiczyli i gubili kilogramy.

W Barbllove’ym wyzwaniu będzie odpowiadał za wylewanie z Ciebie siódmych potów. 

Alicja i Dawid Białowąs

Małżeństwo z dietetycznym zapałem. Alicja – dietetyczka, specjalizująca się w m.in. w żywieniowym wspieraniu leczenia otyłości, chorób metabolicznych, chorób jelit, prowadzeniu pacjentów na dietach eliminacyjnych, czy wspomaganiu żywieniowym osób aktywnych fizycznie. Dawid – specjalista ds. żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie, mgr wychowania fizycznego ze specjalizacją trenerską w judo, wykładowca akademicki przedmiotów: dietetyka sportowa oraz trening siłowy. Pasjonat gotowania oraz sportu. 

Łącząc nasze doświadczenie postaramy o jak najlepsze dopasowanie planu dietetycznego do Twoich potrzeb.

Przemiany naszych klientów 

Opinie klientów – nasza motywacja do pracy!

Ile kosztuje udział w programie?

Miesięczny koszt udziału w programie kosztuje 390zł (lub 1099 jeśli opłacisz cały, 3 miesięczny okres z góry). Mimo galopującej inflacji utrzymujemy cenę, do jakiej byliście przyzwyczajeni w poprzednich, współorganizowanych przez nas edycjach. W cenę wliczone są zarówno treningi, współpraca dietetyczna jak dostęp do grupy, w której będziemy się dzielić tipami oraz organizować webinary.

Mamy tylko 20 miejsc. Startujemy 21 września! 

Dołącz do WYZWANIA BARBELLOVE już teraz!

Jeśli masz pytania, wątpliwości lub np. chcesz zrobić komuś prezent w postaci wykupienia uczestnictwa w programie zadzwoń do nas. Tel .605405050

Wyzwanie może być doskonałym prezentem dla Twojej zapracowanej drugiej połówki! Możesz wypić udział w projekcie a my przygotujemy Ci imienny Voucher.